Sesja noworodkowa powinna być wykonana między 7 a 14 dniem życia dziecka. Możliwe jest także wykonanie tego typu sesji w późniejszym czasie  (nawet i 3- miesięcznym dzieciom). Należy się jednak liczyć z tym, że będzie małe prawdopodobieństwo na zrealizowanie zdjęć „pozowanych” (podczas snu maluszka), a trzeba będzie postawić na naturalnie zdjęcia w objęciach rodziców, rodzeństwa…

Temperatura w studio podczas takiej sesji jest wyższa niż zwykle, aby noworodek czuł się komfortowo. Ze swojej strony zapewniam wszystkie potrzebne do takiej sesji akcesoria, opaski, kosze, kocyki, ubranka.

Jeśli zależy Ci na sesji noworodkowej wykonanej do 14 dnia życia, termin najlepiej jest zarezerwować będąc jeszcze w ciąży: w kalendarz wpisuję planowany termin porodu. Gdy maluszek pojawi się na świecie, jedno z rodziców informuje mnie o przyjściu dziecka na świat (max. dobę po porodzie), a po wyjściu ze szpitala ustalamy dokładną datę zdjęć.

Osoby, które wykonały u mnie sesję ciążową, mogą skorzystać z rabatu – 50zł na sesję noworodkową (nie dotyczy pakietu mini).

  • Cena : 450 - 1450zł
  • Ilość zdjęć : 5, 10, 30 lub więcej w zależności od wybranej opcji
  • Dodatkowe informacje : Każde dodatkowe ujęcie płatne 40zł lub 65zł