Co jest najpiękniejszego w sesjach dziecięcych? NATURALNOŚĆ – zwłaszcza jeśli chodzi o młodsze dzieci. Jak pojawi się uśmiech to zapewne będzie w 100% szczery. Dużą pomocą są tutaj rodzice, którzy znają swoje dziecko / dzieci najlepiej i wiedzą jakie sytuacje sprawiają, by nawet przy wychodzących zębach, zaprosić uśmiech na ich buzię 😉 Jeśli wiesz, że Twoje dziecko podchodzi z dużą dozą nieufności do obcych, poinformuj mnie o tym – przygotuję się na dłuższą sesję, aby Twoja pociecha mogła się ze mną oswoić.

Na każdej takiej sesji (w studiu) skupiam się na najmłodszych, ale zachęcam zawsze również rodziców do kilku wspólnych ujęć. 

Do tego typu sesji zaliczam również sesje „roczkowe”. Wykorzystujemy wtedy do zdjęć symboliczne rekwizyty (cyferka „1” oraz napis „ROK”, jednokolorowe balony). Jeśli komuś marzy się sesja typu „smash cake” proszę mnie o tym poinformować z wyprzedzeniem (podam wskazówki, jak powinien wyglądać tort).

Zachęcam do zabrania na sesję butelki z piciem i drobnej przekąski.

Moja studyjna garderoba nie kończy się na wieku niemowlęcym, ale powyżej 1 roku życia w przypadku chłopców jest nieco uboższa. Dla dziewczynek – jestem w stanie zagwarantować ubiór do lat 4.

  • Cena : od 350zł wzwyż
  • Ilość zdjęć : w zależności od wybranego pakietu (od 3 wzwyż)
  • Dodatkowe informacje : Każde dodatkowe ujęcie płatne 35 - 55zł