Od samego początku mojej działalności skupiałam się na fotografowaniu dzieci i ich rodziców. I to był mój główny filar. Ale z czasem okazało się, że chciałabym pokazać moim pięknym klientkom, które nie mają zbyt wiele czasu dla siebie, bo tu praca, tu rodzina i inne obowiązki, że są pełnowartościowymi, atrakcyjnymi kobietami.
Nasłuchałam się wiele przez te kilka lat i wiem, że mało która kobieta, jest świadoma swojej wartości (i o ile nie chodzi tu stricte o cielesność, tak w wielu przypadkach jest to dość istotnie ze sobą powiązane).

Moim celem jest pokazanie każdej kobiety, niezależnie od tego czy jest już mamą z kilkunastoletnim stażem, czy młodą 19-letnią dziewczyną, od najlepszej strony. Tego typu zdjęcia bardzo często są prezentem dla męża/ partnera, ale mam nadzieję, że i dla samych modelek, taka sesja przyjemnością 😉

Jeśli więc myślisz o takiej sesji, zrób sobie estetyczny makijaż, zadbaj o włosy, a jeśli tego nie potrafisz (tak jak ja), oddaj się w ręce specjalistów. Choć uważam, że nie ma kobiet brzydkich, makijaż daje nam coś niezwykłego – dodaje pewności siebie, która zwłaszcza na tego typu zdjęciach jest pożądana.

Kwestię ubioru najlepiej byłoby omówić na żywo, bo tak jest zdecydowanie łatwiej, ale ogólnie rzecz biorąc radzę postawić na rzeczy proste, bez printów: marynarki, jednobarwne t-shirty, koszule (męskie mile widziane 😉 ), wszelkiego rodzaju swetry, kardigany, proste spodnie (mogą być jeansy), sukienki lniane, cekinowe + do tego szpilki – możliwości jest mnóstwo… Wszystko zależy jaką siebie chcesz zobaczyć – naturalną czy też może bardziej sensualną (w grę wchodzi wtedy bielizna – nie pokazuję na zdjęciach więcej niż można zobaczyć na plaży 😉 ).

Co do kolorów ubrań – postaw na naturalne: biel, krem, beż, czerń, szarość… Bardzo ciężko fotografuje mi się czerwień, pomarańcz, zieleń i inne tego typu barwy.

  • Cena: od 350zł wzwyż
  • Ilość zdjęć: w zależności od wybranego pakietu (od 3 wzwyż)