Okres niemowlęcy traktuję umownie od ukończenia przez Maluszka 3 miesiąca do momentu, gdy samodzielnie nie potrafi jeszcze siedzieć.


Nie każda kobieta czuje się po porodzie na siłach, aby wybrać się na sesję noworodkową… Ale nic straconego 😉  Wg mojej własnej oceny, okres niemowlęcy jest najpiękniejszym czasem na profesjonalną sesję 🙂 Dzieci w tym czasie zaczynają się świadomie uśmiechać, coraz bardziej interesować otaczającym ich światem. I choć wielu póz siedzących przy tych młodszych (np. 4- miesięcznych) dzieciach nie da się zrealizować, do naszej dyspozycji jest łóżko, kosze i niezastąpione ręce rodziców (przytulaski, całuski mile widziane). To te ujęcia chyba są najcenniejsze, a jeszcze większej wartości nabierają wraz z upływem czasu.

Zdarzają się niekiedy osoby, które przychodzą na sesję noworodkową (wykonaną w pierwszym miesiącu życia dziecka), a potem pojawiają się ponownie na sesję niemowlęcą, gdy maluszek ma np. 6 miesiący. W życiu dorosłego człowieka, 5 miesięcy to tak niewiele, a w wyglądzie tego małego człowieczka zmienia się niesamowicie dużo <3

W studiu mam mnóstwo ubranek, opasek oraz innych akcesoriów dla dzieci w tym wieku.

  • Cena : od 350zł wzwyż
  • Ilość zdjęć : w zależności od wybranego pakietu (od 3 wzwyż)
  • Dodatkowe informacje : Każde dodatkowe ujęcie płatne 35zł - 55zł