K O N T A K T

adres

ul. Słowackiego 1, Wągrowiec (woj. wielkopolskie)

telefon

886 646 544

E-mail

kontakt[at]deesde.pl

 

R E G U L A M I N 

1. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z moim AKTUALNYM portfolio oraz cennikiem dostępnem na stronie www.deesde.pl

2. Nie przekazuję plików RAW (nieobrobionych zdjęć).

3. Sesja zostaje zarezerwowana po zaksięgowaniu na moim koncie zadatku (200zł). Na wpłatę czekam max. 2 dni robocze. W przypadku braku wpłaty, po tym czasie, zabukowany termin zwalniam (jest to dla mnie równoznaczne z rezygnacją ze strony Klienta).

4. Zapłata za cały pakiet następuje w dniu wykonania sesji – płatność gotówką na miejscu lub przelewem tego samego dnia, w którym była wykonana sesja). Bez opłacenia całości wybranego pakietu, nie wysyłam zdjęć do wglądu.

5. Sposób kontaktu:

– najszybciej: telefon, sms (w pilnych sprawach, tylko ta droga się sprawdzi),

– instagram, messenger – bywam tu często, ale nie mam przy żadnej aplikacji włączonych powiadomień dźwiękowych,

– najrzadziej: mail (bardzo rzadko ktokolwiek się kontaktuje ze mną w ten sposób, dlatego pocztę sprawdzam raz w tygodniu; z wyjątkiem sytuacji, gdy trwa akurat jakaś konwersacja za jej pośrednictwem).

6. Spóźnienie powyżej 30 minut BEZ POINFORMOWANIA mnie o tym, skutkuje anulowaniem terminu (w takich sytuacjach zadatek przepada).

7. W czasie sesji, o bezpieczeństwo dziecka / dzieci dbają rodzice / opiekunowie.

8. W przypadku chęci uwiecznienia backstage’u (jedno, dwa zdjęcia) proszę o nie fotografowanie elementów, których normalnie u mnie na zdjęciach nie widać (lampa, statyw, mocowania etc.)

9. Zdjęcia są przeze mnie retuszowane (usuwam krostki, zaczerwienienia, delikatnie koryguję cienie pod oczami, jeśli jest taka potrzeba), ALE OBRÓBCE NIE PODLEGA: usuwanie tatuaży, brudu spod paznokci, prasowanie ubrań, usuwanie zarostu, usuwanie odrostów (dotyczy zarówno paznokci, jak i włosów), zmiana tła.

10. Zabronione jest modyfikowanie zdjęć przeze mnie wykonanych (niedozwolona jest jakakolwiek ingerencja, dotyczy to również dodawania filtrów, winiet itd.)

11. Wszystkie podane ceny dotyczą udziału w sesji max. 5 osób. Każda dodatkowa osoba płatna +50zł (ma to związek z większą ilością pracy przy retuszu).

12. Zgoda na publikację zdjęć jest dobrowolna. Jeśli Klient nie wyraża zgody na umieszczenie jego zdjęć w internecie, należy mnie o tym poinformować NAJPÓŹNIEJ w momencie zatwierdzania ostatecznej wersji zdjęć (po obróbce). Kanały publikacji: strona www, Facebook, Instagram, Instastories, Istnieje możliwość zastrzeżenia publikacji w konkretnych “miejscach”.

13. Sesje wykonuję od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Wyjątkiem są letnie plenery, które w słoneczne dni wykonywanie są około godziny 19-20. Możliwe jest również wykonanie sesji w sobotę, do ceny pakietu należy doliczyć wtedy +100zł. 

14. Połączenie sesji studyjnej z plenerem +200zł do ceny wybranego pakietu.

15. Po wykonanej sesji (w ciągu 3 dni roboczych) przesyłam na pośrednictwem strony zalamo.com zdjęcia do wglądu. Klient zobowiązuje się dokonać selekcji w ciągu 14 dni od momentu otrzymania linku do galerii. W przeciwnym razie, po upływie tego czasu, wyboru dokonuję samodzielnie. Ma to związek z moim stylem pracy i brakiem możliwości przechowywania dłużej takiej ilości zdjęć. Czas oczekiwania na wersję cyfrową i papierową wynosi max. 30 dni.

16. Klient zobowiązuje się do odbioru odbitek z sesji w ciągu 14 dni od otrzymania stosownej informacji. Po uzgodnieniu, możliwe jest bezpłatne dostarczenie zdjęć (tylko na terenie Wągrowca) pod wskazany adres. Dla pozostałych osób możliwa jest wysyłka: kurier lub paczkomat (plus 15 – 20zł) lub odbiór ode mnie z domu.

17. W momencie odbioru zdjęć przez Klienta, ewentualna dopłata musi być w całości uregulowana. W przypadku płatności przelewem, dana kwota musi być ZAKSIĘGOWANA na moim koncie (nie respektuje potwierdzeń przelewów, ani zapewnień “zaraz przeleję kasę”).

18. NIGDY NIE DAJĘ RABATÓW, niezależnie od tego czy Klient pozostanie na pakiecie minimalnym, czy dobierze kilkadziesiąt ujęć więcej. W przypadku wyższych kwot (np. do sesji powyżej 1800zł) Klient otrzymuje ode mnie ALBUM PRO o wymiarach 20x20cm.

19. W przypadku chęci obdarowania bliskiej osoby sesją, możliwe jest wykonanie spersonalizowanego voucheru (za jego wykonanie nie pobieram dodatkowych opłat). Ważny 3 miesiące, chyba, że zostanie ustalone inaczej. Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę.

20. Studio mieści się w Wągrowcu (woj. wielkopolskie – między Poznaniem a Bydgoszczą).

Jeśli przeraziło Cię to wszystko, miej proszę na uwadze, że jednak jestem dość empatycznym i normalnym człowiekiem. Nie znoszę jednak kłamstwa, krętactwa i nieszanowania mojego czasu. Przez kilka lat prowadzenia działalności dostałam kilkanaście różnych lekcji, co gorsza, niemal wszystkie od osób, które prywatnie znałam…