sesja rodzinna

Sesja rodzinna to dla mnie rejestrowanie uśmiechów, podrzucania dziecka, przytulania, bliskości, a nie koniecznie sztywne ustawianie osób biorących udział w sesji (choć i takich kilka ujęć się znajdzie 🙂 ). Przy tego typu sesjach, zwłaszcza z małymi / młodszymi dziećmi, rytm sesji w głównej mierze jest wyznaczany przez nie – nie każde da się utrzymać w miejscu… Większość tych sesji jest po prostu naturalna! I za to je uwielbiam <3
Ubiór rodziców i dzieci powinien ze sobą współgrać, nie oznacza to, że każdy musi być ubrany tak samo. Wystarczy, że każdy postawi na jasną, w jednolitym kolorze górę (koszulka, sweter, bluzka…) Preferuję gdy ubiór jest raczej swobodny, nie krępujący ruchów, a kolory ubrań jasne, naturalne. Zwłaszcza w studiu bardzo ciężko fotografuje mi się czerwień, pomarańcz, zieleń, fiolet… Dlatego kolory takie jak biel, krem, beż, brąz są mile widziane. Oprócz sporej ilości wieszaków z garderobą dziecięcą (zdecydowanie przeważa ta dla dziewczynek do lat 4), mam też kilka t-shirtów męskich (M-L) oraz bluzek, swetrów damskich – ze wszystkiego można śmiało korzystać 🙂
Niedopuszczalne są duże napisy czy emblematy: nie wychodzą tutaj dobrze koszulki z napisem “tata”, “mama”, “córka”, “king”, “ciasteczko” etc. 
Cena za sesję obejmuje udział max. 4 osób (każda osoba powyżej to koszt 50zł). Sesja odbywa się w studio bądź plenerze. Połączenie pleneru i studia +200zł.

umów się na sesję

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.