minimalistyczna sesja brzuszkowa czarno biała Wagrowiec Poznań Bydgoszcz Piła oborniki

sesja ciążowa

Codziennie na świecie tysiące kobiet chodzi w ciąży, rodzi dzieci… Niby banał, a dla mnie to, że kobiety noszą pod sercem małego człowieka, dla którego później stracą głowę jest czymś niesamowitym. Każda ciąża jest inna: dla jednej kobiety będzie bułką z masłem, dla drugiej heroicznym wysiłkiem… 

Najczęstszym pytaniem pojawiającym się przy sesjach ciążowych jest – “kiedy najlepiej jest taką sesję wykonać”? Nie ma tutaj jednej odpowiedzi, ponieważ każda kobieta jest inna. Na sesji istotne jest, aby zaokrąglony brzuszek był widoczny, a samopoczucie znakomite. Wiele kobiet w ostatnim miesiącu ciąży (są jednak wyjątki od tej reguły) jest opuchnięta, nie czuje się atrakcyjna, dlatego większość fotografów zaleca wykonanie sesji ciążowej między 6, a 8 miesiącem ciąży.

Sesję można wykonać w studiu bądź plenerze. Pierwsza z tych opcji daje nam mnóstwo możliwości, pamiętaj, by przed sesją poinformować mnie o swoich preferencjach:

1. zdjęcia w sukienkach (które są na wyposażeniu studia) lub w Twoich ubraniach (jeansy, sportowa bielizna, koszula partnera…. ) na jednolitym tle / ścianie . Jeśli podoba Ci się konkretny model sukienki, zapytaj proszę o jego dostępność – co jakiś czas staram się odświeżać studyjną garderobę, pozbywając się starych sukni, kupując w to miejsce – nowe. Niemal wszystkie sukienki są w uniwersalnym rozmiarze 38 – 40, przy osobach bardzo szczupłych możliwe jest upięcie sukni, aby prezentowała się jak najlepiej. Ponieważ wszystkie modele są w jasnych kolorach musisz zadbać o komplet jasnej bielizny (w przeciwnym razie przebijać nam będzie ciemny kolor).

2. naturalne, “domowe” ujęcia na łóżku – tutaj idealnie spiszą się stroje jasne i proste, “domowe” (np. biały t-shirt / sweter / biała koszula partnera oraz jeansy,  lniana piżama…)

3. zdjęcia “nagość zakryta”, które można również wykonać w bieliźnie (czym prostsza tym lepsza, aby uniknąć efektu wulgarności). Nie pokazuję na zdjęciach więcej niż można zobaczyć na plaży 😉

PLENER daje nam dwie opcje: pierwszą bardziej sztywną z zastosowaniem moich sukienek oraz drugą, która może być jeszcze piękniejsza – lifestylową. W takim przypadku idealna będzie Twoja garderoba (sukienka, jeansy i jasny sweter / kardigan, możliwości jest mnóstwo…) – czym prościej i naturalniej, tym lepiej.  W słoneczne letnie dni w grę wchodzą godziny nie wcześniejsze jak 19-sta. Miejsce na sesję wybieram samodzielnie; jest to Wągrowiec lub jego bliskie okolice. 

Jeśli marzy Ci się plener w innym miejscu, jestem w stanie dojechać tylko w tereny nadmorskie (należy wtedy doliczyć koszt mojego dojazdu 2zł/km wg mapy google, licząc od Wągrowca do miejsca docelowego, w tych przypadkach nie pobieram dodatkowej opłaty za soboty).

Jeśli marzą się Tobie konkretne ujęcia, masz swoją wizję, poinformuj mnie o tym  koniecznie w momencie rezerwacji terminu (NIE NA SESJI! )- nie chciałabym nikogo w trakcie sesji niemile zaskoczyć, jeśli nie będę w stanie ich zrealizować. 

W sesji może uczestniczyć mąż / partner oraz dziecko / dzieci (łącznie max. 5 osób, każda dodatkowa +50zł). Połączenie pleneru i studia +200zł.

Osoby, które wykonały u mnie sesję ciążową, mogą skorzystać z rabatu – 50zł na sesję noworodkową (nie dotyczy pakietu mini). 


PAKIET MINI

czas trwania sesji 30-60 minut

5 ujęć w wersji cyfrowej

odbitki wybranych ujęć wywołane na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm zapakowane w elegancką kopertę

wybór zdjęć z galerii online

dodatkowe ujęcie 100zł / sztuka

możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

500zł / 5 zdjęć

PAKIET STANDARD

czas trwania sesji 30-60 minut

15 ujęć w wersji cyfrowej

odbitki wybranych ujęć wywołane na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm zapakowane w ozdobne pudełko

3 odbitki wybranych ujęć w formacie 20×30 cm

wybór zdjęć z galerii online

dodatkowe ujęcie 45zł / sztuka

możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

800zł / 15 zdjęć

PAKIET PREMIUM

czas trwania sesji 60-90 minut

30 ujęć w wersji cyfrowej

odbitki wybranych ujęć wywołane na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm zapakowane w ozdobne pudełko 

3 odbitki wybranych ujęć w formacie 20×30 cm

wybór zdjęć z galerii online

dodatkowe ujęcie 40zł / sztuka

możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

mini albumik (magnes) 7x7cm  w formie harmonijki 

album PRO 20×20 cm o wartości 330zł 

1500zł / 30 zdjęć

umów się na sesję