sesja kobieca

Gdy byłam nastolatką, przeglądając różne czasopisma, między artykułami trafiałam na reklamy kosmetyków. Widziałam twarze bez zmarszczek (absolutnie żadnych!), pękniętych naczynek, pieprzyków… Choć nigdy wygląd nie był dla mnie szczególnie ważny, wydawało mi się, że jestem “nienormalna” bo moja skóra tak nie wyglądała… Pamiętam też znaną aktorkę na okładce magazynu, i mimo, że wiedziałam o istnieniu jakiegoś tam programu, który potrafi cuda, nie zdawałam sobie sprawy, jak duża może być ingerencja w wykonane zdjęcia. Nie rozpoznałam twarzy znanej osoby, bo ktoś kto przy nich pracował, mocno popłynął…

Póżniej pojawiały się moje klientki, jako mamy dzieci, z którymi przychodziły na sesje. Każda wyjątkowa, niepowtarzalna! Co druga, mimo, że w moich oczach była przepiękna, wymieniała mi tylko swoje mankamenty i niedoskonałości. A ja siadałam i niedowierzałam… Wracałam do domu, nie rozumiejąc, dlaczego te wspaniałe dziewczyny, kobiety tak siebie postrzegają??? 

Tymi sesjami chciałabym pokazać każdej z nich, że jest pełnowartościową, cudowną osobą (tylko takie do mnie trafiają!) Niezależnie od tego czy ma rozmiar XS czy XL, czy ma mały czy ogromny biust, nos itd… 


Nasłuchałam się wiele przez te kilka lat i wiem, że mało która kobieta, jest świadoma swojej wartości (i o ile nie chodzi tu stricte o cielesność, tak w wielu przypadkach jest to dość istotnie ze sobą powiązane).  

Nie mam możliwości pokazania wszystkich wykonanych tego typy zdjęć, ze względu na brak zgody na publikację. Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz jak ta sesja ma wyglądać: czy chcesz ubrać dres, sukienkę, jeansy czy może być tylko w bieliźnie (uwaga! nie pokazuję więcej niż można zobaczyć na plaży). Możesz też się zdecydować na miks i wykonamy zdjęcia w różnych kombinacjach “ubraniowych”.

Jeśli decydujesz się na taką sesję, zrób sobie estetyczny makijaż, zadbaj o włosy, a jeśli tego nie potrafisz (tak jak ja), oddaj się w ręce specjalistów. Choć uważam, że nie ma kobiet brzydkich, makijaż daje nam coś niezwykłego – dodaje pewności siebie, która zwłaszcza na tego typu zdjęciach jest pożądana.

Zadbaj o odpowiednią garderobę, w której czujesz się dobrze.  Postaw na klasykę. Rzeczy proste, bez printów: marynarki, jednobarwne t-shirty, koszule (męskie mile widziane 😉 ), wszelkiego rodzaju swetry, kardigany, proste spodnie (mogą być jeansy), sukienki + szpilki – możliwości jest mnóstwo… Wszystko zależy jaką siebie chcesz zobaczyć – naturalną, elegancką czy też może bardziej sensualną. Co do kolorów ubrań – postaw na naturalne: biel, krem, beż, czerń, szarość… Bardzo ciężko fotografuje mi się czerwień, pomarańcz, zieleń i inne tego typu barwy.

PAKIET MINI

czas trwania sesji 30-60 minut

5 ujęć w wersji cyfrowej

odbitki wybranych ujęć wywołane na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm zapakowane w elegancką kopertę

wybór zdjęć z galerii online

dodatkowe ujęcie 100zł / sztuka

możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

500zł / 5 zdjęć

PAKIET STANDARD

czas trwania sesji 30-60 minut

15 ujęć w wersji cyfrowej

odbitki wybranych ujęć wywołane na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm zapakowane w ozdobne pudełko

3 odbitki wybranych ujęć w formacie 20×30 cm

wybór zdjęć z galerii online

dodatkowe ujęcie 45zł / sztuka

możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

800zł / 15 zdjęć

PAKIET PREMIUM

czas trwania sesji 60-90 minut

30 ujęć w wersji cyfrowej

odbitki wybranych ujęć wywołane na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm zapakowane w ozdobne pudełko 

3 odbitki wybranych ujęć w formacie 20×30 cm

wybór zdjęć z galerii online

dodatkowe ujęcie 40zł / sztuka

możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

mini albumik (magnes) 7x7cm  w formie harmonijki 

album PRO 20×20 cm o wartości 330zł 

1500zł / 30 zdjęć

umów się na sesję