sesja kobieca

Gdy byłam nastolatką, przeglądając różne czasopisma, co chwilę pojawiały się reklamy kosmetyków, a na tych stronach widziałam twarze bez zmarszczek (absolutnie żadnych!), krostek, pieprzyków… Choć nigdy wygląd nie był dla mnie szczególnie ważny, wydawało mi się, że jestem “nienormalna” bo moja skóra tak nie wyglądała… Potem pamiętam znaną aktorkę na okładce, i mimo, że wiedziałam o istnieniu jakiegoś tam programu, który potrafi cuda, nie miałam z nim do czynienia i nie zdawałam sobie sprawy, że nie rozpoznałam tej twarzy ze względu na ogromną ingerencję photoshopa w jej kształty. 

Póżniej pojawiały się moje klientki, jako mamy dzieci, z którymi przychodziły na sesje. Każda wyjątkowa, niepowtarzalna! Co druga wymieniała mi swoje mankamenty i niedoskonałości. A ja siadałam i niedowierzałam… Wracałam do domu ze spuszczoną głową, nie rozumiejąc, dlaczego te wspaniałe dziewczyny, kobiety tak siebie postrzegają??? Doszłam do wniosku, że coś jest nie tak, że nie powinno to tak wyglądać!

Tymi sesjami chciałabym pokazać każdej z nich, że jest pełnowartościową, cudowną osobą (tylko takie do mnie trafiają!)


Nasłuchałam się wiele przez te kilka lat i wiem, że mało która kobieta, jest świadoma swojej wartości (i o ile nie chodzi tu stricte o cielesność, tak w wielu przypadkach jest to dość istotnie ze sobą powiązane).

Niestety nie mam możliwości pokazania wszystkich wykonanych tego typy sesji ze względu na brak zgody na publikację. Ale wiedz, że,  jeśli nie chcesz zdjęć w bieliźnie, nie musisz się rozbierać 🙂

Moim celem jest pokazanie każdej kobiety, niezależnie od tego czy jest już mamą z kilkunastoletnim stażem, czy młodą 19-letnią dziewczyną, od najlepszej strony. 

Jeśli decydujesz się na taką sesję, zrób sobie estetyczny makijaż, zadbaj o włosy, a jeśli tego nie potrafisz (tak jak ja), oddaj się w ręce specjalistów. Choć uważam, że nie ma kobiet brzydkich, makijaż daje nam coś niezwykłego – dodaje pewności siebie, która zwłaszcza na tego typu zdjęciach jest pożądana.
Kwestię ubioru najlepiej byłoby omówić na żywo, bo tak jest zdecydowanie łatwiej, ale ogólnie rzecz biorąc postaw na klasykę. Rzeczy proste, bez printów: marynarki, jednobarwne t-shirty, koszule (męskie mile widziane 😉 ), wszelkiego rodzaju swetry, kardigany, proste spodnie (mogą być jeansy), sukienki lniane, cekinowe + do tego szpilki – możliwości jest mnóstwo… Wszystko zależy jaką siebie chcesz zobaczyć – naturalną czy też może bardziej sensualną (w grę wchodzi wtedy bielizna – nie pokazuję na zdjęciach więcej niż można zobaczyć na plaży 😉 ).

Co do kolorów ubrań – postaw na naturalne: biel, krem, beż, czerń, szarość… Bardzo ciężko fotografuje mi się czerwień, pomarańcz, zieleń i inne tego typu barwy.

PAKIET MINI

czas trwania sesji max. 30 minut

5 ujęć w wersji cyfrowej

odbitki wybranych ujęć wywołane na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm

wybór zdjęć z galerii online

dodatkowe ujęcie 100zł / sztuka

możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

500zł / 5 zdjęć

PAKIET STANDARD

czas trwania sesji 30-60 minut

10 ujęć w wersji cyfrowej

odbitki wybranych ujęć wywołane na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm

wybór zdjęć z galerii online

dodatkowe ujęcie 40zł / sztuka

możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

700zł / 10 zdjęć

PAKIET PREMIUM

czas trwania sesji 60-90 minut

20 ujęć w wersji cyfrowej

odbitki wybranych ujęć wywołane na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm

wybór zdjęć z galerii online

dodatkowe ujęcie 40zł / sztuka

możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

1200zł / 20 zdjęć

umów się na sesję